Dysponujemy samochodami marki SCANIA wyposażonymi w HDS, system nawigacji i monitoringu GPS oraz Mercedes-Benz Antos z zabudową BDF przystosowany do przewozu materiałów niebezpiecznych. Nasze realizacje obejmują przewozy pomiędzy magazynami (maksymalnie 20 sztuk zbiorników o pojemności 2700) oraz dostawy do klienta indywidualnego. Nasi kierowcy posiadają wszelkie uprawnienia, instalatorskie, gazowe i elektryczne, uprawnienia HDS oraz uprawnienia do transportu materiałów niebezpiecznych ADR.

Nasz zespół jest objęty systemem szkoleń, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego.
Korzystając z naszych usług, w zakresie transportu krajowego, mają Państwo pewność, że towar, który Państwo nam powierzyli, będzie dostarczony we wskazane miejsce – szybko, bezpiecznie, komfortowo. Zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają, jest dla nas bardzo cenne. Z każdej podjętej realizacji, wywiązujemy się najlepiej jak tylko potrafimy. Wiemy jak ważny jest dla Państwa czas realizacji, dlatego robimy wszystko, aby towar dostarczyć w wyznaczonym przez Państwa terminie.

doświadczenie wskazuje, że nasza dbałość
o bezpieczeństwo
się opłaca

kadra
Wykwalifikowani pracownicy
przeglądy zbiorników lpg
Profesjonalny sprzęt